Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Geberit partnerem jubileuszowej edycji Łódź Design Festival

Tożsamość, to hasło 10. jubileuszowej edycji Łódź Design Festival, która rozpocznie się już 13 października w Łodzi, partnerem wydarzenia jest Grupa Geberit.

Podczas kilkudniowego święta designu na odwiedzających festiwal Gości będzie czekać specjalnie zaprojektowana na tę okazję oaza spokoju Geberit, w której zaprezentowane zostaną produkty marek należących do Grupy: Koło, Keramag i Geberit. Wśród prezentowanych produktów znajdą się między innymi: toalety myjące Geberit AquaClean, moduł sanitarny Geberit Monolith, designerskie odpływy liniowe Geberit CleanLine, a także kolekcje ceramiki i mebli łazienkowych z Koło i Keramag: LIFE!, Traffic, MYDAY i Citterio.

Obecność Grupy Geberit podczas festiwalu, to również zaangażowanie w dyskusje na temat tożsamości i designu. Podczas festiwalu odbędzie się panel dyskusyjny "Od pomysłu do sukcesu, czyli jak zamienić projekt na biznes", prowadzony przez dr inż. technologii drewna - Michała Roszkowskiego oraz warsztaty Pecha Kucha – czyli jak opowiadać o designie.

Miasto Łódź, w którym odbywa się festiwal, to doskonała przestrzeń do opowiadania o miejskiej tożsamości, dlatego podczas festiwalu odbędą się dwa spacery zorganizowane w ramach projektu Nie olewamy miasta, podczas których KOŁO kultury miejskiej przybliży łódzką przestrzeń miejską. Tematyczne spacery zabiorą uczestników w podróż szlakiem łódzkich murali oraz łódzkiego modernizmu. Dopełnieniem będzie pokaz filmu „Medianeras” w reżyserii Gustavo Taretto oraz połączona z nim debata na temat przestrzeni i tempa życia nowoczesnego miasta.