Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Spokój i cisza w domowych instalacjach

Ochrona akustyczna Geberit

Instalacje Geberit: Twój sąsiad będzie spał spokojnie

Woda wędrująca po instalacji kanalizacyjnej generuje dźwięki, które mogą rozprzestrzeniać się po całym budynku i przeszkadzać innym mieszkańcom. Ponieważ hałas stał się prawdziwym zagrożeniem dla środowiska, Geberit optymalizuje materiały składowe swoich produktów. Dzięki zoptymalizowanym hydraulicznie złączkom, i innym redukującym hałas produktom udało się wielokrotnie zminimalizować hałas generowany w instalacjach kanalizacyjnych. Geberit prowadzi również własne badania w laboratoriach akustycznych aby poprawić jakość izolacji akustycznej.


Samonośne elementy instalacji Geberit Duofix i systemów instalacyjnych Geberit GIS ograniczają tzw. odsprzężenie dźwięku. Systemy instalacyjne i armatura sanitarna, są oddzielone od konstrukcji budynku, co pozwala uniknąć przebić akustycznych do sąsiednich pomieszczeń. Z zestawem do izolacji akustycznej WC można dodatkowo odizolować nieporządany hałas pochodzący z misek ceramicznych.


System kanalizacyjny Geberit Silent-db20 zapewnia bardzo dobrą izolację akustyczną dla budynków o podwyższonych wymaganiach akustycznych. Wzmocnione tworzywo sztuczne oraz zoptymalizowane kształtki redukują hałas generowany przez ścieki. Zwiększona masa rur zapobiega również ich wibracjom.


Wtykowy system kanalizacyjny Geberit Silent-PP może być zaimplementowany przez inżynierów i instalatowrów szybko, łatwo i bezpiecznie. System ten jest zoptymalizowany pod względem akustycznym i oferuje szeroki zakres średnic rur i złączek. Jest on również kompatybilny z systemem Geberit Silent-db20.