Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Zrównoważone rozwiązania przyszłości

Kompetencje Geberit

Od momentu powstania, firma Geberit spotyka się z nieustającymi zmianami w branży sanitarnej. Mimo to udaje się jej nadążyć za postępem czasu wdrażając produkty, które nie tylko stawiają czoła nowym wymaganiom ale także są nowocześniejsze niż można było się tego spodziewać. Mniejsze zużycie wody, materiałów, energii, kompletne rozwiązania dla budynków, większa wygoda, higiena i świeżość: wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami Geberit tworzy zrównoważoną i kompleksową jakość życia.

Zielone budowanie

Uważamy ekologiczne podejście za oczywistość. Dzięki temu nasza wydajność biznesowa zwiększa się nieprzerwanie od dekad.

Ochrona przeciwpożarowa

Tworzymy produkty, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia przez systemy kanalizacyjne.

Ochrona akustyczna

Zapewniamy niezawodność naszych instalacji, które jednocześnie generują możliwie najniższy poziom hałasu.

Wygoda

Zwracamy uwagę na trendy obecne we współczesnym społeczeństwie. Dlatego właśnie poświęcamy wiele uwagi aby stworzyć łazienki, które będą nowoczesne ale i wygodne za razem.

Kanalizacja

Wierzymy w to, że aby osiągnąć optymalne wyniki pracy instalacji kanalizacyjnej, należy do zagadnień z nią związanych podejść kompleksowo.

Higiena wody pitnej

Zapewniamy, że woda w momencie wejścia do budynku będzie zadowalająco czysta.