Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Wizja i strategia

Nasza wizja - nasze cele

Poprzez nasze innowacyjne rozwiązania sanitarne chcemy wdrożyć zrównoważone udoskonalenia do standardów jakości życia.

Nasza misja - co robimy

Nieprzerwanie ulepszamy nasze produkty, systemy i usługi, i ustanawiamy nowe standardy oraz możliwości jako lidera światowej technologii sanitarnej.

Nasza strategia

Strategia Geberit oparta jest na naszej wizji oraz misji i jest bezpośrednio powiązana z wartością marki. Wszystko to podparte jest czterema filarami:

Koncentracja na technologii sanitarnej

Firma Geberit będzie nieprzerwanie skupiała swoje działania na technologii sanitarnej opierając się na trzystopniowym systemie sprzedaży i koncentrując biznes w obszarach przemysłu sanitarnego, który odnosi się do naszego know-how i głównych kompetencji. Działania będą koncetrowały się na systemach sanitarnych i technologiach obiegu wody w budynkach. Nieodzownym elementem oferty w tym zakresie będzie wyjątkowa jakość oraz oszczędność zużycia wody.

Zaangażowanie na rzecz innowacji

Dla firmy Geberit ciągła optymalizacja i rozbudowa linii produktowych jest czynnikiem decydującym o sukcesie. Siła innowacji ma swoje źródło w podstawowych badaniach obszarów takich jak hydraulika, statyka, ochrona przeciwpożarowa, higiena i akustyka. Zdobyte spostrzeżenia są systematycznie wdrażane w rozwój produktów przynosząc tym samym wymierne korzyści dla klientów.

Selektywna ekspansja

Przyspieszona penetracja rynków takich jak Francja, Wielka Brytania, Kraje Nordyckie, Europa Wschodnia oraz Półwysep Iberyjski to ważny czynnik dla długoterminowego sukcesu. Poza Europą, Geberit koncentruje się na najbardziej obiecujących rynkach jak Ameryka Północna, Azja Południowo-Wschodnia, Australia, Zatoka Perska oraz Indie. Dzięki temu firma może dostosować się do regionalnych standardów jakości i rentowności.

Ciągła optymalizacja procesów biznesowych

Kolejny filar to procesy biznesowe. Poprzez ciągłą optymalizację procesów, Geberit stwarza wiodącą, konkurencyjną i długookresową strukturę kosztów. Osiągamy to z jednej strony poprzez wprowadzane procesy Grupowe z drugiej, dzięki prawidłowej ich identyfikacji przez pracowników w codziennej pracy, co pozwala na pozytywny jej rozwój.