Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Informacje prasowe

dla marek i produktów Grupy Geberit

25.08.2017 Sposoby, które pozwolą Ci zadbać o środowisko

W ostatnich latach coraz więcej osób zaczyna prowadzić pro ekologiczny styl życia. Zapomniany aspekt codzienności teraz wraca ze zdwojoną siłą. Jak zmiany w domu mogą przyczynić się do długofalowego wpływu na środowisko? Podpowiada marka Geberit.

Informacja prasowa Sposoby, które pozwolą Ci zadbać o środowisko (word)
Informacja prasowa Sposoby, które pozwolą Ci zadbać o środowisko (pdf)

24.08.2017 Geberit On Tour kończy swoją VI trasę!

Z tegorocznej akcji Geberit On Tour został już tylko finał. Od maja do sierpnia Geberit przemierzył blisko 13 000 km po całej Polsce, wydając 39 śniadań, w których wzięło udział aż 1404 instalatorów! Mieli oni szansę na udział w szkoleniu, a także uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich pytania u źródła. Dzięki temu żadne informacje, trendy, ani nowości produktowe nie są owiane tajemnicą.

Informacja prasowa - Geberit On Tour kończy swoją VI trasę (word)
Informacja prasowa - Geberit On Tour kończy swoją VI trasę (pdf)

11.08.2017 - Kino Letnie nad Wisłą we Włocławku!

Z okazji 20-lecia fabryki we Włocławku Geberit wraz z barem REJS na Przystani zaprasza na Kino Letnie! Już w sobotę 19 sierpnia o 21:00, dzięki niezawodnemu kinu Charlie, odbędzie się projekcja filmu Piąty Element.

Informacja prasowa - Kino Letnie nad Wisłą we Włocławku! (word)
Informacja prasowa - Kino Letnie nad Wisłą we Włocławku! (pdf)

10.08.2017 - MURALE - SZTUKA NA MIARĘ NASZYCH CZASÓW

„Sztuka ulicy dodaje miastom koloru, zaskakuje, niesie ze sobą optymizm” – mówi prezes Fundacji Urban Forms, Teresa Latuszewska-Syrda, członkini jury na konkurs muralu we Włocławku, w ekskluzywnym wywiadzie dla Geberit.

Informacja prasowa - MURALE - SZTUKA NA MIARĘ NASZYCH CZASÓW (word)
Informacja prasowa - MURALE - SZTUKA NA MIARĘ NASZYCH CZASÓW (pdf)

22.06.2017 - „Siła żywiołów, siłą spokoju”. Startuje konkurs na projekt muralu!

„Siła żywiołów, siłą spokoju”, to zadanie, które ma przyświecać twórcom, podczas przygotowania prac konkursowych. To również hasło, jakim w swoich codziennych działaniach kieruje się Grupa Geberit – organizator konkursu na projekt muralu. Mural zostanie stworzony na jednej ze ścian fabryki Geberit we Włocławku.

Informacja prasowa - „Siła żywiołów, siłą spokoju”. Startuje konkurs na projekt muralu! (word)
Informacja prasowa - „Siła żywiołów, siłą spokoju”. Startuje konkurs na projekt muralu! (pdf)

1.06.2017 Geberit On Tour znów przemierza Polskę

Już po raz szósty truck Geberit On Tour wyruszył w trasę! W tym roku ramach akcji odbędą się 33 spotkania dla instalatorów w 40 lokalizacjach w całej Polsce. Uczestnicy zdobędą wiedzę o rozwiązaniach technologii sanitarnej i nowościach produktowych Geberit.

Informacja prasowa "Geberit On Tour znów przemierza Polskę" (word)
Informacja prasowa "Geberit On Tour znów przemierza Polskę" (pdf)

26.05.2017 Wyłonieni zostali zwycięzcy konkursu #WodaToNaszŻywioł

Wyłonieni zostali zwycięzcy konkursu #WodaToNaszŻywioł, organizowanego na fan page’u firmy Geberit na Facebooku. Nadesłano w sumie ponad 300 zdjęć. Wybrano trzech laureatów: Joannę Patek, Mateusza Zajdę oraz Jarosława Poliwko.

Informacja prasowa - Wyłonieni zostali zwycięzcy konkursu #WodaToNaszŻywioł (word)
Informacja prasowa - Wyłonieni zostali zwycięzcy konkursu #WodaToNaszŻywioł (pdf)

11.04.2017 „Młodym potrzebna jest przestrzeń, starym czas” – Zuzanna Skalska o Targach ISH

Na 5 dni targi frankfurckie zamieniły się w oazę wodno-instalacyjną. Na powierzchni 260.000 m2 ponad 2.480 wystawców z 61 krajów, zaprezentowało nowe rozwiązania dla branży łazienkowej.
„Była to moja siódma wizyta na Targach ISH. Z ciekawości postanowiłam porównać obecnie prezentowane propozycje wystawców z tym, co zainteresowało mnie w 2005 i co umieściłam w swoim raporcie. Jak się okazuje, w 2005 roku najważniejszymi punktami były: kolorowa ceramika, zintegrowane oświetlenie LED, geometryczne formy, sensory i dotykowe ekrany oraz bardzo widoczna transformacja łazienki w pokój wellness. Minęło 12 lat, co zmieniło się w biznesie łazienkowym? Jakie tematy były najważniejsze na tegorocznych Targach ISH 2017?”

Informacja prasowa - „Młodym potrzebna jest przestrzeń, starym czas” – Zuzanna Skalska o Targach ISH (word)
Informacja prasowa - „Młodym potrzebna jest przestrzeń, starym czas” – Zuzanna Skalska o Targach ISH (pdf)

4.04.2017 Geberit: W trosce o dziś i jutro

Podczas konferencji Geberit Show, która odbyła się 30 marca w Warszawie, marka Geberit zaprezentowała innowacyjną wizję łazienki. Głównym punktem Geberit Show była premiera toalety myjącej Geberit AquaClean Tuma, nowego panelu do natrysków bezbrodzikowych - Geberit Setaplano, a także innowacyjnych rozwiązań, które usprawnią pracę instalatorów i zwiększą możliwości architektów. Goście mieli możliwość przetestowania produktów w wyjątkowym Geberit Comfort Trucku. Wydarzenie dopełnił panel dyskusyjny o łazienkowych zwyczajach Polaków.

Informacja prasowa - Geberit: W trosce o dziś i jutro (word)
Informacja prasowa - Geberit: W trosce o dziś i jutro (pdf)

22.03.2017 Geberit świętuje Światowy Dzień Wody. Akcja edukacyjna dla uczniów szkół podstawowych

Światowy Dzień Wody, został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją przyjętą 22 grudnia 1992 i od tego czasu, obchodzony jest nieprzerwanie 22 marca. Powodem ustanowienia tego dnia, był fakt, że ponad miliard ludzi na świecie cierpi z powodu braku dostępu do czystej wody pitnej. W tym roku w akcję obchodzenia dnia i edukacji uczniów włączyła się firma Geberit.

Informacja prasowa - Geberit świętuje Dzień Wody (word)
Informacja prasowa - Geberit świętuje Dzień Wody (pdf)

20.03.2017 Kompleksowe rozwiązania - nowości Geberit na targach ISH 2017

We Frankfurcie nad Menem odbyły się międzynarodowe targi branży instalacji wodnych i wyposażenia łazienek ISH 2017. Podczas targów swoje nowości produktowe zaprezentowała Grupa Geberit, która dostarcza kompleksowe i innowacyjne rozwiązania sanitarne. Do najważniejszych nowości 2017 należą nowa toaleta myjąca, nowe rozwiązania do natrysków, a także nowości w systemach rurowych.

Informacja prasowa - nowości Geberit na targach ISH 2017 (word)
Informacja prasowa - nowości Geberit na targach ISH 2017 (pdf)

20.02.2017 Geberit Comfort Truck - spotkanie z marką

Mierzy ponad 4 metry i ma 18 metrów długości, jednak nie można nazwać go zwykłym samochodem ciężarowym. Co go wyróżnia? Nie służy do transportu towarów, a w środku swobodnie pomieści się kilkanaście osób i to w komfortowych warunkach. Dlaczego? Bo w tym ponad 19-tonowym pojeździe znajdują się 3 w pełni wyposażone kabiny łazienkowe w najnowocześniejsze produkty marki Geberit. Czemu służy mobilna prezentacja?

Informacja prasowa - Geberit Comfort Truck (word)
Informacja prasowa - Geberit Comfort Truck (pdf)

15.02.2017 Geberit od środka – nowy showroom, biura i sale szkoleniowe

Projekt nowego biura to duże wyzwanie, a gdy dodatkowo dochodzi do zagospodarowania przestrzeń ekspozycyjna to poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko. Dzięki przemyślanemu i odważnemu projektowi architektów z Digital Effect Design Studio wnętrza siedziby Geberit w Polsce zlokalizowane przy ul. Postępu w Warszawie zmieniły się nie do poznania.

Informacja prasowa - Geberit od środka (word)
Informacja prasowa - Geberit od środka (pdf)

30.01.2017 Geberit On Tour 2016 – misja wypełniona

Truck Geberit On Tour już po raz piąty przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz. Pojawił się w 36 miejscowościach w kraju i stał się fachowym wsparciem dla ponad 500 instalatorów. Ta mobilna ekspozycja i sala szkoleniowa w jednym sprawiła, że profesjonaliści bezpośrednio zasięgnęli najpotrzebniejszych informacji, są na bieżąco z nowościami produktowymi oraz poznali najnowsze trendy w projektowaniu.

Informacja prasowa - Geberit On Tour 2016 - misja wypełniona (word)
Informacja prasowa - Geberit On Tour 2016 - misja wypełniona (pdf)

8.12.2016 Powstanie program funkcjonalno-użytkowy toalet publicznych w Płocku

Miasto Płock ogłosiło nabór ofert dotyczących opracowania programu funkcjonalno-użytkowego toalety miejskiej, w oparciu o koncepcję stworzoną przez laureatów konkursu KOŁO na projekt łazienki 2016, Stanisława Łakińskiego i Łukasza Spychaja.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

12.10.2016 Promocja + 500

Ruszyła nowa promocja produktów ceramicznych maki KOŁO. Każdy kto w dniach od 10 października do 31 grudnia 2016 r. kupi produkty marki KOŁO objęte promocją za min. 1 tys. zł otrzyma bon zakupowy Sodexo - 100 zł za każde wydane 1 tys. zł

Więcej informacji na temat promocji znajduje się na stronie www.kolo.com.pl/promocja.

6.10.2016 KOŁO partnerem Łódź Design Festival 2016

Już 13 października rozpocznie się 10. jubileuszowa edycja Łódź Design Festival, której hasłem przewodnim jest Tożsamość. Na tym corocznym wydarzeniu związanym z projektowaniem i designem nie mogło zabrknąć marki KOŁO Grupa Geberit.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

5.10.2016 Tożsamość miasta na Łódź Design Festival

W dniach 13-23 października 2016 r. w Łodzi odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Łódź Design Festival a jej hasłem przewodnim jest Tożsamość. W programie imprezy znalazły się także wydarzenia skupiające się na tożsamości miasta, organizowane przez twórców inicjatywy Nie olewamy miasta. Wstęp dla uczestników jest wolny.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

28.07.2016 Sposób na małą łazienkę – porady architekta

Łazienka jest jednym z najtrudniejszych wnętrz do aranżacji. Zwykle to niewielka przestrzeń, więc trzeba mądrze wykorzystać każdy centymetr. Dobre rozplanowanie małej łazienki, to duże wyzwanie, szczególnie jeśli korzystać ma z niej np. wieloosobowa rodzina. W jaki sposób dopasować wielkość ceramiki, mebli łazienkowych, zachowując przy tym odpowiednie odległości pomiędzy sprzętami, tak aby łazienka była funkcjonalna?

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

12.06.2017 - Nowa aplikacja zdalnego sterowania dla toalet myjących Geberit AquaClean Mera i Tuma

W uzupełnieniu do pilota i paneli ściennych Geberit oferuje teraz nowe rozwiązanie – aplikację na do zdalnej obsługi, która w prosty, nieskomplikowany sposób umożliwia za pośrednictwem smartfonu zdalną obsługę toalet myjących AquaClean.

Informacja prasowa - Nowa aplikacja zdalnego sterowania dla toalet myjących Geberit AquaClean Mera i Tuma (word)
Informacja prasowa - Nowa aplikacja zdalnego sterowania dla toalet myjących Geberit AquaClean Mera i Tuma (pdf)

25.05.2017 - Nowy wymiar komfortu - toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera w wersji Classic

W dzisiejszych czasach szczególnie duży nacisk kładzie się na zapewnienie komfortu w łazience. Według statystyk w toalecie spędzamy średnio 18 minut dziennie. W skali roku to aż ok. 100 godzin. Ile z nich to chwile, które działają równie ożywczo, jak na przykład prysznic? Ani jedna! Już to wystarcza, by zdecydować się na zmianę i zafundować sobie wspaniałe uczucie świeżości i czystości, jakie może nieść ze sobą korzystanie z toalety myjącej.

Informacja prasowa - Nowy wymiar komfortu - toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera w wersji Classic (word)
Informacja prasowa - Nowy wymiar komfortu - toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera w wersji Classic (pdf)