Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Archiwum

informacji prasowych

13.12.2016 Niewykorzystana przestrzeń miejska – pora na dachy

Miasta w Polsce rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Nowe budynki wyrastają, jak… grzyby po deszczu, często zabierając dotąd wolną miejską przestrzeń. Czy miejsca na odpoczynek może w końcu zabraknąć? Na szczęście są jeszcze dachy, które tylko czekają, by je zazielenić.

informacja prasowa (word)
informacja prasowa (pdf)

8.12.2016 Remont szkolnych łazienek w liczbach – Geberit podsumowuje projekt społeczny

Firmę Geberit i Szkołę Podstawową na warszawskiej Woli połączył wspólny cel, czyli podnoszenie świadomości najmłodszych w zakresie higieny i oszczędzania wody. Projekt społeczny obejmował nie tylko wyremontowanie łazienek i wyposażanie ich w rozwiązania sanitarne Geberit oraz ceramikę marki KOŁO. Zakładał również edukację na temat higieny oraz naukę dbania o przyrodę, a w szczególności pobudzenie wrażliwości na rozsądne gospodarowanie wodą.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)
Broszura informacyjna (pdf)

12.10.2016 Geberit nie tylko w szkolnej łazience

Grupa Geberit – lider technologii sanitarnej w Europie – realizuje projekt społeczny w szkole podstawowej na warszawskiej Woli. Akcja, będąca częścią globalnej strategii koncernu w zakresie społecznej odpowiedzialności, polega nie tylko na remoncie wszystkich szkolnych łazienek i wyposażeniu ich w rozwiązania sanitarne Geberit oraz ceramikę marki KOŁO, ale także na głębokim zaangażowaniu w życie szkoły i jej uczniów.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

7.10.2016 Wolontariusze Geberit w szkole na warszawskiej Woli już w ten poniedziałek

Projekt społeczny realizowany przez Grupę Geberit w Szkole Podstawowej nr 166 z każdym miesiącem nabiera tempa. Po zakończeniu pierwszego etapu remontu, pora na integrację dzieci z zagranicznymi wolontariuszami oraz na kontynuację projektu edukacyjnego „Woda bezcennym darem natury”.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

6.10.2016 Geberit BIM - maksymalne bezpieczeństwo projektowania

W celu zapewnienia optymalnego wsparcia inwestorom, architektom, inżynierom i projektantom, Geberit oferuje do wszystkich istotnych produktów dane parametryczne BIM. Są one dostępne bezpłatnie do pobrania i wspomagają najbardziej rozpowszechnione na świecie rozwiązanie dotyczące oprogramowania BIM - AutoDesk Revit.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

26.09.2016 Geberit wspiera pierwsze w Polsce Wzorcowe Mieszkanie Seniora

Każdy w swoim domu chce czuć się dobrze, bezpiecznie i przede wszystkim być niezależnym. Niestety zbiegiem lat bezproblemowe funkcjonowanie we wszystkich pomieszczeniach może okazać się utrudnione i stanowić wyzwanie dla osób w podeszłym wieku. Pomieszczeniem, na które należy zwrócić szczególną uwagę jest łazienka. Dlatego firma Geberit postanowiła wesprzeć inicjatywę „Wzorcowe Mieszkanie Seniora”, która znakomicie pokazuje istniejące możliwości, jakie oferuje firma, aby seniorzy mogli, jak najdłużej cieszyć się byciem u siebie, mimo wieku.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

9.09.2016 Poradnik remontującej kobiety, czyli jak rozmawiać z fachowcem

Właśnie kupiłaś mieszkanie lub podjęłaś decyzję o remoncie? Pomieszczeniem, które trzeba wyjątkowo dobrze rozplanować jest łazienka. Warto także zadbać o prawidłową współpracę z wykonawcą. To właśnie dobra komunikacja z fachowcem jest kluczem do sukcesu i pomyślnego zakończenia inwestycji. Poznaj porady ekspertów Geberit.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

3.09.2016 Fabryki Grupy Geberit w Polsce

Grupa Geberit w wyniku akwizycji koncernu Sanitec w 2015 roku, rozszerzyła swoją obecność w branży sanitarnej. W Polsce są to trzy fabryki w Kole, Włocławku i Ozorkowie. Geberit jako lider technologii sanitarnej w Europie, posiada dominującą pozycję w zakresie produkcji i dystrybucji systemów sanitarnych i rurowych. Rezultatem przejęcia jest wzbogacenie portfolio Geberit o kategorię wyposażenia łazienek - ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny, brodziki i wanny.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

2.09.2016 Detal w łazience – przegląd przycisków spłukujących

Urządzając łazienkę zależy nam na tym, by była funkcjonalna, piękna i skrojona na miarę naszych potrzeb. Połączenie tych cech nie zawsze jest proste. Jednak warto postawić na takie wyposażenie, które nie będzie kompromisem. Wybrane produkty powinny uwydatnić i podkreślić to, na czym najbardziej nam zależy. Zakup przycisku spłukującego to nie tylko wskazanie pasującego koloru, kształtu i rozmiaru, to także wybór odpowiedniego materiału, rodzaju spłukiwania oraz innych przydatnych funkcji. Krótko mówiąc: to połączenie designu z funkcjonalnością, zamknięte w jednym detalu.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

22.08.2016 Produkty marki Geberit w finale konkursu Dobry Wzór 2016

Do dwudziestej trzeciej edycji konkursu organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego zostały zarekomendowane dwa produkty marki Geberit. Zarówno odpływ liniowy Geberit CleanLine oraz bezdotykowy przycisk spłukujący Sigma80 zostały zgłoszone w kategorii Dom, która co roku cieszy się największą popularnością. Oba produkty pozytywnie przeszły pierwszy etap oceny i zostały zakwalifikowane przez Komisję Ekspertów do finału konkursu, który zostanie rozstrzygnięty w październiku.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

18.08.2016 7 faktów o toaletach myjących, o których nie miałeś pojęcia

Toalety myjące są standardem w Niemczech oraz Szwajcarii, coraz popularniejsze stają się także w Polsce. Całkiem niedawno podejrzewano, że będzie to przemijający trend. Stało się jednak inaczej i dziś toalety myjące to nie tylko modne, ale również i bardzo pożądane urządzenie. Dlatego warto rozwiać wątpliwości jakie narosły wokół tego rozwiązania.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

4.08.2016 Eko dom czyli jak nie marnować deszczówki

Zagospodarowanie i jak najlepsze wykorzystanie wód deszczowych to najnowszy trend w Europie i na świecie zarówno w gospodarstwach domowych jak również w przestrzeni miejskiej. Chcesz zużywać mniej wody wodociągowej? Nic prostszego, rozpocznij zbieranie deszczówki!

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

25.07.2016 Grupa Geberit rozpoczyna realizację projektu społecznego w Polsce

Grupa Geberit – lider technologii sanitarnej w Europie – w ramach globalnego projektu w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu wyremontuje szkołę podstawową zlokalizowaną na warszawskiej Woli. Projekt obejmuje remont wszystkich szkolnych łazienek i wyposażenie ich w rozwiązania sanitarne Geberit oraz ceramikę marki KOŁO. Remont ruszył tuż po zakończeniu roku szkolnego, zaś uroczyste zakończenie remontu planowane jest na początku grudnia.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

14.07.2016 Geberit On Tour ponownie w akcji

Już po raz piąty truck Geberit On Tour ruszył w trasę! W ramach akcji odbędzie się 26 spotkań dla instalatorów w całej Polsce. Uczestnicy szkoleń będą mogli poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe praktyczne umiejętności, wymienić się doświadczeniami, a także poznać innowacje i trendy panujące na rynku.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

6.07.2016 Zagraniczne trendy hitem w Polsce

Warto przejmować od innych narodów to co dobre, czyli to, co ułatwia lub uprzyjemnia życie. Homogenizacja kultury sprawia, że najnowsze technologie z całego świata szybko rozpowszechniają się oraz z łatwością docierają do innych państw. Cenimy proste i skuteczne rozwiązania, dlatego sprawdzone zagraniczne trendy osiągają sukcesy i zyskują grono zwolenników także w Polsce.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

28.06.2016 Design po designie w siedzibie Geberit

W poniedziałek 20 czerwca w siedzibie firmy Geberit odbyło się inspirujące spotkanie z Zuzanną Skalską. Znana i ceniona badaczka trendów designu przybliżyła słuchaczom tegoroczny Milan Design Week. Jej prezentacja była pełna anegdot, krytyki, a nawet cynizmu. Dziennikarze, blogerzy oraz architekci z zaciekawieniem słuchali subiektywnej relacji, w formie komentarza do mediolańskich trendów.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

12.05.2016 Geberit odświeża gamę przycisków spłukujących Sigma

W 2016 roku Geberit oferuje nowe przyciski spłukujące, które koncentrują się na funkcjonalności oraz designie i są dostępne w szerokiej gamie kolorów.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)

9.05.2016 Geberit i KOŁO zaprezentowało kompleksowa ofertę dla instalatorów na Targach Instalacje 2016

Marki Geberit, KOŁO i Keramag zaprezentowały swoje produkty podczas Targów Instalacje, które odbyły się w dniach 25-28 kwietnia w Poznaniu. Na wspólnym stoisku, należących do szwajcarskiej Grupy Geberit zaprezentowane zostały nowości produktowe oraz innowacje przygotowane przez europejskiego lidera technologii sanitarnej.

Informacja prasowa (word)
Informacja prasowa (pdf)