Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

„Siła żywiołów, siłą spokoju"

Startuje konkurs na projekt muralu

Siła żywiołów siłą spokoju, to zadanie, które ma przyświecać twórcom, podczas przygotowania prac konkursowych. To również hasło, jakim kierujemy się w swoich codziennych działaniach Mural zostanie stworzony na jednej ze ścian fabryki Geberit we Włocławku.

Żywioły są obecne podczas tworzenia produktów Geberit na każdym kroku. W naszych fabrykach, tworzymy produkty z wody, piasku, kaolinów, a następnie wypalamy je w wysokich temperaturach. Okiełznanie żywiołów pozwala nam tworzyć produkty piękne wzorniczo i dopracowane pod względem technologicznym.

Hasło, konkursu: „Siła żywiołów, siłą spokoju”, to inspiracja do stworzenia na ścianie fabryki Geberit we Włocławku wielkoformatowego muralu, który będzie odzwierciedleniem działania żywiołów. Okazją do stworzenia muralu są obchody 20 – lecia naszej fabryki we Włocławku. Tworząc mural chcemy wpisać się w lokalny krajobraz oraz pokazać naszym pracownikom procesy przemian jakie zaszły na przestrzeni dwudziestu lat, a przede wszystkim zobrazować zmiany, które wydarzyły się w ostatnim czasie, kiedy to Grupa Geberit na stałe wpisała się w miejski krajobraz, stając się oficjalnie właścicielem fabryki produktów marki KOŁO we Włocławku.

O tym jaki mural powstanie na ścianie fabryki zadecyduje jury, a także swoje głosy będą mogli oddać internauci oraz pracownicy Geberit.