Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Kontakt do doradców

Projekty i technologie

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Projekty i Technologie
Adrian Burzyk

Menedżer Regionu PiT 1
Zenon Blutko

Doradca Techniczno-Handlowy Kraków
Piotr Soska +48 693 559 960
piotr.soska@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Kraków
Robert Molenda +48 505 199 539
robert.molenda@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Śląsk
Jarosław Rzodkiewicz +48 603 930 361
jaroslaw.rzodkiewicz@geberit.com

Wsparcie Ofertowania i Sprzedaży
Katarzyna Znajewska +48 505 199 451
katarzyna.znajewska@geberit.com

Wsparcie Ofertowania i Sprzedaży
Ewa Kowalska +48 63 26 18 486
ewa.kowalska@geberit.com

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Projekty i Technologie
Adrian Burzyk

Menedżer Regionu PiT 2
Konrad Grabarek

Doradca Techniczno-Handlowy Poznań
Beata Falkowska +48 601 050 801
beata.falkowska@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Wrocław
Piotr Kostuch +48 601 636 869
piotr.kostuch@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Łódź
Wiktor Michalak +48 601 283 292
wiktor.michalak@geberit.com

Wsparcie Ofertowania i Sprzedaży
Katarzyna Znajewska +48 505 199 451
katarzyna.znajewska@geberit.com

Wsparcie Ofertowania i Sprzedaży
Ewa Kowalska +48 63 26 18 486
ewa.kowalska@geberit.com

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Projekty i Technologie
Adrian Burzyk

Menedżer Regionu PiT 3
Czesław Dochniak

Doradca Techniczno-Handlowy Gdańsk
Mariusz Zdyb +48 601 812 751
mariusz.zdyb@geberit.com

Doradca Techniczny-Handlowy Szczecin
Paweł Chojnacki +48 505 199 119
pawel.chojnacki@geberit.com

Wsparcie Ofertowania i Sprzedaży
Katarzyna Znajewska +48 505 199 451
katarzyna.znajewska@geberit.com

Wsparcie Ofertowania i Sprzedaży
Ewa Kowalska +48 63 26 18 486
ewa.kowalska@geberit.com

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Projekty i Technologie
Adrian Burzyk

Menedżer Regionu PiT 4
Paweł Wysoczarski

Doradca Techniczno-Handlowy Warszawa
Monika Podosek +48 505 199 162
monika.podosek@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Warszawa
Tomasz Fabisiewicz +48 601 363 370
tomasz.fabisiewicz@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Warszawa
Piotr Sanecki +48 601 655 601
piotr.sanecki@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Olsztyn
Krzysztof Filipkowski +48 601 655 060
krzysztof.filipkowski@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Lublin
Dariusz Sawicki +48 601 650 010
dariusz.sawicki@geberit.com

Wsparcie Ofertowania i Sprzedaży
Katarzyna Znajewska +48 505 199 451
katarzyna.znajewska@geberit.com

Wsparcie Ofertowania i Sprzedaży
Ewa Kowalska +48 63 26 18 486
ewa.kowalska@geberit.com