Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Zrównoważone produkty dla zrównoważonego budownictwa

Wybitne produkty łączą w sobie niezawodność, design i trwałość. W ten sposób Geberit nieprzerwanie ustanawia nowe standardy wraz ze swoim eco-wzornictwem. Takie podejście minimalizuje zużycie wody i energii oraz wpływ na środowisko, w całym cyklu życia produktu, i stanowi podstawę dla zrównoważonego budownictwa.

Więcej

Globalna Odpowiedzialność

Zrównoważony rozwój zaczyna się w naszym sposobie myślenia. Jednocześnie stanowi swoiste wsparcie dla społeczeństwa. Geberit stawia sobie za cel bardzo szerokie podejście do kwestii odpowiedzialności społecznej. Realizujemy go poprzez atrakcyjne warunki zatrudnienia pracowników, zróżnicowane możliwości rozwoju także na szczeblu międzynarodowym oraz liczne projekty wspierające ochronę praw człowieka i czystość wód naturalnych

Więcej

Rozważne zarządzanie środowiskowe

W zgodzie ze środowiskiem naturalnym, wykorzystując wydajnie zasoby i myśląc innowacyjnie, konsekwentnie kroczymy ku zrównoważonej produkcji. W tym celu ciągle udoskonalamy metody produkcji i stanowczo redukujemy negatywny wpływ na środowisko poprzez rozważne zarządzanie, ambitną strategię CO2 i rygorystyczne cele.

Więcej

Najwyższe standardy w każdej dziedzinie

Zrównoważone działania wymagają najwyższych standardów etycznych i ochrony środowiskowej. Nie bez powodu Geberit wymaga od swoich dostawców stosowania się do Kodeksu Postępowania, bazującego na tych samych standardach co on: ochrony środowiskowej, społecznie odpowiedzialnymi warunkami pracy i uczciwymi praktykami biznesowymi.

Więcej