Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

„Dziesięć lat temu zaczynałem jako stażysta, a dziś piastuję już moje drugie stanowisko kierownicze. To wyjątkowe.”

Wolfgang Büstrow, Szef Centrum Zamówień

Geberit Produktions GmbH, Pfullendorf, Niemcy

W czasie moich studiów inżynierskich odbyłem staż w firmie Geberit z zakresu planowania produkcji, który ukończyłem w 1999. Napisałem także pracę dyplomową na ten temat. Już w czasie studiów poznałem Geberit jako firmę innowacyjną i stale zmieniającą się, w której panuje doskonała atmosfera pracy. Od tego momentu, moim głównym celem była praca w strukturach Geberit.

Zacząłem w 2001roku jako inżynier produkcji i kontynuowałem pracę na tym stanowisku do 2007 roku. W tym czasie miałem także możliwość podjęcia pracy za granicą, w Szanghaju – było to dobre doświadczenie dające możliwość spojrzenia na firmę z innej perspektywy.

W ciągu dziesięciu lat, które przepracowałem dla Geberit zawsze byłem wspierany i promowany zarówno w sferze osobistej jak i zawodowej. Uczestniczyłem w seminariach, kursach, szkoleniach, a także brałem udział w programie studiów magisterskich z zakresu technologii tworzyw sztucznych. W maju 2007 r. awansowałem na stanowisko Menedżera Działu Produkcji spłuczek podtynkowych. Stałem się odpowiedzialny za ponad 200 pracowników oraz za cały proces produkcji. Od stycznia 2010 roku jestem Menedżerem w Departamencie Centrum Zamówień. Jest to funkcja związana z szerokim zakresem odpowiedzialności, wiąże się także z innymi obszarami działalności firmy np. ze Sprzedażą czy Logistyką. To stanowisko daje mi możliwość pogłębiania oraz rozwijania moich umiejętności kierowniczych.