Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

"Nie musiałam zmieniać miejsca zatrudnienia aby zrobić karierę."

Sieglinde Just, Head Human Resources

Geberit Vertriebs GmbH, Pfullendorf, Germany

Po otrzymaniu dyplomu w roku 1981 rozpoczęłam pracę w Geberit jako manager przemysłu. Pracuję tu od tamtego czasu. Po stażu dostałam szansę pracy w moim "Wymarzonym Departamancie" - Payroll Accounting. Po kilku latach zostałam awansowana na Managera Grupy a następnie w roku 1993 jako pierwsza kobieta tym stanowisku w Geberit na Managera Departamanetu. Podczas pracy ukończyłam studia na kierunku administracji biznesu.

W połowie lat 90-tych przejęłam obowiązki całego Działu Personalnego jako Personnel Manager rynku niemieckiego. Stało się to dla mnie ogromną szansą rozwoju. Zapoznałam się dobrze ze swoją pracą głównie poprzez szereg inicjatyw szkoleniowych. Następnie przejęłam zarządzanie personelem sprzedażowym, a później bezpośrednie zarządzanie pracownikami w Dziale Personalnym. W roku 2008 podjęłam się wsparcia obsługi personelu rynków Europy Zachodniej a tym samym objęłam międzynarodowe obowiązki. Tym sposobem zyskałem jeszcze większą perspektywę kariery w Geberit.

To co szczególnie lubię w swojej pracy to fakt, iż pracuję dla firmy, która naprawdę wdraża narzędzia HR oraz to, że jesteśmy przygotowani na wszelkie przyszłe wyzwania w obszarze HR.