Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

"Zawsze otrzymywałem pełne wsparcie i rady dotyczące mojej kariery."

Menno Portengen, Managing Director

Geberit B.V., The Netherlands

Kiedy byłem jeszcze studentem pracowałem dla mojego ojca w warsztacie opon samochodowych jako reprezentant handlowy. Nie znałem wtedy jeszcze firmy Geberit. Po ukończeniu studiów wiele czasu zajęło mi myślenie nad tym co chciałbym robić w przyszłości. Wtedy właśnie otrzymałem ofertę od Geberit na odbycie stażu.

Dzięku swojemu doświadczeniu byłem zaznajomiony z producentem opon - Michelin - dużym, międzynarodowym koncernem z wieloma możliwościami kariery. Geberit wydawał mi się być na podobnym poziomie. To był dla mnie impuls do podjęcia decyzji o pracy w tym miejscu. Krótko po tym zacząłem pracę w Geberit w obszarze serwisu, a następnie dostałem awans na stanowisko Doradcy Technicznego. W roku 1998 zostałem Członkiem Zarządu a 3 lata później Dyrektorem Zarządzającym rynku Holenderskiego.

W swojej pracy bardzo lubię wysokie wymagania i odpowiedzialne stanowiska, które oferuje Geberit. Moja obecna pozycja w firmie to połączenie zadań zarządczych i międzynarodowych kontaktów z klientami. Wyjątkowa kultura korporacyjna bardzo mnie wspiera i mogę dzięki niej gromadzić wspaniałe zespoły wdrożeniowe do moich projektów.