Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

"Mogłem rozwinąć się dzięki ciągłemu wsparciu mojego zespołu."

Jürgen Dewald, Technical Sales Manager

Geberit Sales GmbH, Pfullendorf, Germany

Mojego zawodu jako instalator systemów gazowych i wodociągowych nauczyłem się od podstaw. Po różnorodnych etapach mojej kariery i kursach szkoleniowych zatrudniłem się w firmie Geberit jako Object Manager. Już wtedy dobrze znałem firmę i byłem pod wrażeniem jakości produktów, profesjonalgo wsparcia rynkowego, "Ducha Geberit" oraz imponujących perspektyw. Zaledwie dwa lata później zostałem awansowany na Regional Sales Manager Objects a następnie w roku 2007 Technical Regional Sales Manager.

W roku 2009 objąłem swoje bieżące stanowisko Sales Manager Technology, gdzie zarządzam około 140 pracownikami. Wiąże się to z wysokim stopniem odpowiedzialności osobistej. Wspólnie z dziewięcioma regionalnymi managerami sprzedaży zapewniamy stałe zapotrzebowanie na produkty Geberit poprzez "pull strategy". Moje główne obowiązki to motywacja zespołu oraz ustalanie celów i reagowanie na warunki rynkowe. Motorem napędzającym nasz sukces jest bliska współpraca z wieloma obszarami.

Na każdym etapie mojej kariery byłem stale wspierany i zachęcany przez moich przełożonych. Podczas tej drogi ustalane były indywidualne działania, dzieki którym zawsze miałem wystarczająco dużo czasu aby zapoznać się z nowymi obowiązkami. Zawsze najważniejsze było dla mnie wsparcie mojego zespołu dzięki któremu mogłem iść naprzód.