Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

"Rosnę w siłę wraz ze swoimi obowiązkami."

Fanny Li, Key Account Manager, Geberit AquaClean

Geberit Shanghai Trading Co., Ltd., China

W firmie Geberit zatrudniłam się zaraz po ukończeniu studiów w roku 2004. Miała ona wyjątkowo dobrą reputację na Uniwersytecie Tongji, gdzie studiowałam technologię środowiskową. To co przekonało mnie do pracy w Geberit to historia firmy z wieloletnią tradycją, jej struktura i kultura tutaj panująca, ale również wzorst rynkowy Geberit w Chinach.

Pracę rozpoczęłam w obszarze Application Engineering. Po półtora roku dostałam możliwość przejścia do Działu Marketingu, gdzie rozwijałam strategie na wielu rynkach. Moje obowiązku obejmowały również szereg aktywności PR, organizację corocznych eventów dla klientów międzynarodowych jak również wizualizację showroomów i redakcję materiałów reklamowych. W roku 2009 zostałam awansowana na Education Manager i z sukcesem uruchomiłam program edukacyjny we współpracy z pięcioma najlepszymi uniwersytetami.

W marcu 2010 objęłam stanowisko Key Account Managera AquaClean. Odpowiadam za nazewnictwo produktów AquaClean na rynku chińskim dla odpowiednich grup docelowych w branży sanitarnej oraz za pozycjonowanie tego produktu. Opiekuję się produktem w powiązaniu z branżą nieruchomości oraz architektami wnętrz w sektorze dóbr luksusowych. To ambitne zadanie, ale nie jestem sama - mam za sobą cały zespół.