Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

„To czego nauczyłam się tutaj i za co jestem firmie najbardziej wdzięczna – to być odważną, nie bać się wyzwań i uwierzyć w siebie!”

Anna Dąbrowska-Makara, Dyrektor Asortymentu Geberit AquaClean

Geberit Sp. z o.o., Warszawa, Polska

Z wykształcenia jestem inżynierem lądowym, ale mogę pochwalić się, że dokonałam już rzeczy, które każdy facet zrobić powinien, a mianowicie:
zasadziłam 5000 drzew (praca w liceum), zbudowałam 78 domów i posiadam dwóch synów.

Zanim zostałam zatrudniona w firmie Geberit pracowałam jako przedstawiciel developera i inspektora nadzoru na budowie domów jednorodzinnych w Warszawie.
W firmie Geberit pracę rozpoczęłam 1 sierpnia 1998r. na stanowisku Doradcy Technicznego. Zdecydowałam się podjąć pracę w firmie Geberit ze względu na jej charakter oraz na pozycję firmy na rynku. Jako osoba dość energiczna lubię być w ruchu, poznawać wciąż nowych ludzi, a przy okazji rozwiązywać ich problemy. Wiedziałam także, że firma Geberit inwestuje w rozwój i wyszkolenie pracownika, co ma dla mnie ogromne znaczenie. W tym czasie byłam pierwszym jeżdżącym Doradcą Technicznym – kobietą w całej firmie Geberit.
Ze względu na moje doświadczenie oraz umiejętność obsługi programów graficznych przez cały czas pełnienia obowiązków Doradcy Technicznego (kalkulacje Pluvia, wizyty na budowach) wykonywałam kilka dodatkowych funkcji. Byłam osobą, która narysowała i przygotowała pierwsze instrukcje montażu do Geberit Unifix, pisałam też artykuły techniczne. Naturalną ścieżką rozwoju zdawała się więc zmiana stanowiska na specjalistę ds. marketingu. Tak też stało się w 2001r.
I wtedy wszystko się zaczęło!
Przez kolejnych 10 lat pracowałam na tym stanowisku angażując się we wszystkie inicjatywy firmy Geberit. To wspaniała praca, która pozwala na wykonywanie różnych prac, organizowanie różnych imprez i szkoleń. Zawsze jest coś nowego do zrobienia. To czego nauczyłam się tutaj i za co jestem firmie najbardziej wdzięczna – to być odważną, nie bać się wyzwań i uwierzyć w siebie!
Kilka inicjatyw które organizowałam, czasem inicjowałam lub wymyślałam i z których jestem najbardziej dumna to:
- Klub Instalatora z organizacją Mistrzostw Świata w Instalatorstwie Sanitarnym (5 edycji)
- Akcja „Za potrzebą do Europy” – zainicjowana przez Prezesa – Andrzeja Dobruta, w ramach której remontowaliśmy najchętniej uczęszczane w Polsce toalety Publiczne (M.in.: Zamek Królewski na Wawelu, Pałać w Wilanowie i Kozłówce, i wiele innych)
- Wystawy historyczne w ramach promocji akcji „Za potrzebą do Europy”

Cieszę się również, że miałam okazję brać udział w kilku międzynarodowych projektach - takich jak budowa baz zdjęć, czy kampanie reklamowe.
Praca w wielonarodowym zespole dała mi okazję na poznanie innych kultur, zawiązanie wieloletnich przyjaźni z ludźmi z innych krajów.
Obecnie, od 1 stycznia będę odpowiedzialna za kampanię Geberit AquaClean. Oprócz nowego ciekawego wyzwania jest to dla mnie także ogromna odpowiedzialność na przyszłych kilka lat.