Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

„Moja praca jest fascynująca ze względu za różnorodność zadań: od bardzo ogólnych do niezwykle szczegółowych.”

Daniel Raissle, Szef Linii Produktowej Systemów Spłukiwania oraz Baterii Umywalkowych

Geberit International AG, Rapperswil-Jona, Szwajcaria

Po zakończeniu w 1997 roku mojej edukacji jako inżynier mechatroniki, dołączyłem do Geberit Technik AG w Rapperswil-Jona i rozpocząłem pracę jako inżynier rozwoju w obszarze podstawowych technologii sanitarnych. Od samego początku byłem entuzjastą doskonałej atmosfery pracy panującej w firmie Geberit oraz wsparcia jakie otrzymałem od moich kolegów. W tym czasie byłem odpowiedzialny za stworzenie komputerowego systemu wsparcia technologii pomiarowej służącej rozwojowi produktów.

Wróciłem do Geberit w 2005 roku po mniej więcej czerech latach pracy dla innej firmy. Pracowałem wtedy jako Kierownik Produktu oraz pełniłem funkcję Lidera Projektu z zakresu Systemów Zabezpieczeń. Dlaczego zdecydowałem się wrócić? Ponieważ Geberit to firma wyjątkowa z uwagi na innowacyjność a także dlatego, że oferuje mi niecodzienne środowisko pracy, perspektywy na przyszłość oraz wielokulturowość.

Po moim powrocie, objąłem funkcję Kierownika Projektu w obszarze Systemów Sanitarnych oraz zacząłem studia podyplomowe z zakresu administracji biznesu. Byłem zachęcany i wspierany przez moich przełożonych w dążeniu do moich celów zawodowych. Miałem możliwość uczestniczyć w Programie Rozwoju Kadry Zarządzającej i w 2008 roku zostałem mianowany Szefem Linii Produktowej Systemów Spłukiwania oraz Baterii Umywalkowych. Moja obecna funkcja wiąże się z planowaniem a także obserwowaniem rynku, odkrywaniem jakie produkty mogą stanowić o sukcesie firmy w przyszłości - urozmaicona i odpowiedzialna działalność angażująca szeroki zakres zadań.