Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Sprzedaż

Sprzedaż jest ważnym filarem firmy Geberit, ponieważ jest to obszar mający bezpośredni wpływ obroty firmy Geberit Sp. z o.o.

Nasz zespół to 31 wyspecjalizowanych doradców działających na terenie całego kraju. Dzięki takiej strukturze mamy możliwość szybkiej i sprawnej obsługi klientów w dowolnym miejscu Polski.

Naszymi klientami są hurtownie, instalatorzy, inżynierowie sanitarni, architekci, użytkownicy instytucjonalni oraz indywidualni. Wszystkim oferujemy szeroki wachlarz usług oraz różnorodne formy wsparcia: konsultacje techniczne, spotkania i konferencje, prezentacje produktowe, działania marketingowe, opiekę podczas instalacji i uruchomień oraz wsparcie posprzedażne.

Niezbędnym dla naszego sukcesu jest to, by nasi pracownicy pozostawali blisko istotnych wydarzeń na rynku i jako eksperci w swoich dziedzinach ściśle współpracowali z klientami.

Jako lider na rynku mamy wysokie oczekiwania wobec naszych pracowników.

Oprócz gruntownych kompetencji zawodowych, oczekujemy od nich szczególnie solidnych umiejętności komunikacyjnych, umiejętności sprzedaży, wysokiej motywacji i dużego zaangażowania.