Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Dział Produktów

Szeroki asortyment produktów wymaga stałej pracy nad optymalizacją naszego portfolio.

Zasadnicze znaczenie dla sukcesu firmy Geberit ma rozwój stosowanych technologii oraz wiedza techniczna pracowników. W naszym portfolio mamy szeroki asortyment produktów. Stale pracujemy nad optymalizacją i poprawą naszej oferty. Dzięki projektom realizowanym w wielu obszarach i w różnorodnych warunkach, dostosowujemy się do stale zmieniających się wymagań rynku.

Wszyscy pracownicy naszego działu są absolwentami Wydziału Inżynierii Środowiska lub jego bezpośredniego poprzednika - Wydziału Inżynierii Sanitarnej i Wodnej Politechniki Warszawskiej. Nasi Specjaliści ds. Produktów mają wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w wykonawstwie i projektowaniu.

Do naszych podstawowych zadań należy przygotowanie wprowadzenia nowych produktów, dbanie, aby wszystkie sprzedawane produkty miały odpowiednie aprobaty i certyfikaty, analizowanie potrzeb rynku, dostosowanie przygotowywanych przez koncern koncepcji marketingowych do wymagań polskiego rynku, zbieranie wszelkich informacji dotyczących produktów, czy wreszcie analizowanie zgłaszanych przez klientów uwag dotyczących produktów Geberit i przekazywanie związanych z tym wniosków do odpowiednich działów koncernu.

Niemniej istotne jest wspieranie naszych klientów przy rozwiązywaniu szczegółowych problemów technicznych, a także systematyczne szkolenie pracowników naszej firmy i udział w szkoleniach i konferencjach organizowanych dla naszych klientów.