Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Produkcja

Dział Produkcji jest odpowiedzialny za wytwarzanie całej linii produktów, tak więc zapewnia firmie znaczącą wartość dodaną. Wśród głównych obowiązków Produkcji znajduje się ciągły rozwój technologii produkcyjnej oraz zapewnienie właściwej jakości produktów oraz kosztów i czasu samej produkcji.

Na całym świecie firma zatrudnia około 3100 osób w Działach Produkcji w 16 krajach. Każda fabryka specjalizuje się w ustalonej technologii produkcyjnej i określonej gamie produktów, stosując jednocześnie te same procesy HR i logistyczne. Zarówno nasi specjaliści jak i inżynierowie posiadają zróżnicowane zaplecze edukacyjne na wszystkich szczeblach technicznych. Ponieważ stale pracujemy nad inicjatywami technologicznymi i projektami infrastrukturalnymi w celu ulepszenia procesów, jakości i kosztów, oferujemy naszym pracownikom odpowienie szkolenia. Chcemy, aby stali się oni integralną częścią zespołu, byli innowacyjni i gotowi do ciągłych zmian procesów produkcyjnych, dlatego też zapewniamy im edukację na najwyższym poziomie.