Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Marketing

Jako dział funkcjonujący na styku Produktów i Sprzedaży wykorzystujemy różnorodne narzędzia w celu zapewnienia silnej, spójnej pozycji marki w Polsce.

Marketing jest działem funkcjonującym w powiązaniu ze sprzedażą oraz działem produktów. Używając wielu różnorodnych narzędzi tworzymy spójną i silną markę, której przekaz komunikacyjny jest atrakcyjny zarówno pod względem estetycznym jak i samej treści. Oznacza to, że zadania w naszym dziale są bardzo zróżnicowane i obejmują m.in. marketing komunikacyjny typu BTL i ATL, marketing produktowy, oraz szkolenia.

Dobrze rozumiemy rynek i odgrywamy ważną rolę w pozycjonowaniu oraz wspieraniu naszej marki i produktów.

Nasi pracownicy działają w międzynarodowym środowisku, co daje im możliwość poszerzania praktycznych umiejętności oraz wiedzy.

Oprócz prac przy bieżących projektach i kampaniach marketingowych, bezustannie pracujemy nad sposobami polepszenia nasze komunikacji kierowanej do rynku. Pracownicy naszego działu zwykle mają wyższe wykształcenie. Jednak decydujące dla nas jest to, że są członkami międzynarodowego zespołu i że postrzegają siebie jako „budowniczych mostu”, którzy skutecznie i twórczo komunikują się z konsumentami na różnych rynkach.