Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Praca w poszczególnych działach firmy

Ciekawe wyzwania:

Finanse i kontroling

Nasz dział zatrudnia 3 osoby. Przydzielone zadania są podzielone na dwa obszary: rachunkowości i kontrolingu

Czytaj więcej

Logistyka

Dział Logistyki monitoruje, koordynuje oraz realizuje wszelkie procesy logistyczne związane z łańcuchem dostaw do klientów w Polsce.

Czytaj więcej

Marketing

Jako dział funkcjonujący na styku Produktów i Sprzedaży wykorzystujemy różnorodne narzędzia w celu zapewnienia silnej, spójnej pozycji marki w Polsce.

Czytaj więcej

Sprzedaż

Sprzedaż jest ważnym filarem firmy Geberit, ponieważ jest to obszar mający bezpośredni wpływ obroty firmy Geberit Sp. z o.o.

Czytaj więcej

Dział Produktów

Szeroki asortyment produktów wymaga stałej pracy nad optymalizacją naszego portfolio.

Czytaj więcej

Dział Personalny

Naszym zadaniem jest pozyskanie odpowiednich pracowników oraz zachęcenie ich do długoterminowej pracy w strukturach firmy Geberit.

Czytaj więcej

Dział Zakupów

Nasze główne zadania to zdobywanie najlepszych dostawców, negocjacje cen i warunków dostaw oraz kontrakty.

Czytaj więcej

Badania i Rozwój

Głównym sukcesem firmy jest rozwój technologii oraz indywidualnego obszaru Know-How. Posiadamy silną gamę produktów, która jest stale unowocześniana tak, aby zoptymalizować nasze portfolio. Dokonujemy ciągłych zmian dostosowując je od potrzeb rynkowych.

Czytaj więcej

Dział IT

Dział IT wspiera firmę Geberit we wdrażaniu i użytkowaniu innowacyjnych aplikacji tak, aby technologia informatyczna zawsze pozostawała w niej na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej

Produkcja

Dział Produkcji jest odpowiedzialny za wytwarzanie całej linii produktów, tak więc zapewnia firmie znaczącą wartość dodaną. Wśród głównych obowiązków Produkcji znajduje się ciągły rozwój technologii produkcyjnej oraz zapewnienie właściwej jakości produktów oraz kosztów i czasu samej produkcji.

Czytaj więcej