Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Dział Personalny

Naszym zadaniem jest pozyskanie odpowiednich pracowników oraz zachęcenie ich do długoterminowej pracy w strukturach firmy Geberit.

Dział Personalny odpowiada za rekrutację pracowników. Naszym zadaniem jest m.in. pozyskanie odpowiednich pracowników oraz zachęcenie ich do długoterminowej pracy w strukturach firmy Geberit.

Dzięki konsekwentnej promocji kultury Geberit, jesteśmy w stanie zapewnić, że Spółka rozwija się w sposób przyszłościowy.

Ważne jest dla nas, aby aktywnie wspierać niezbędne zmiany oraz ustanawiać dobre standardy. W naszym koncernie obszary odpowiedzialności Działu Personalnego obejmują m.in. rekrutację, szkolenia i rozwój pracowników. Jesteśmy zobowiązani zarówno do uczciwej oceny efektywności poszczególnych pracowników oraz całych zespołów, jak i do wypłaty świadczeń oraz do wspierania kultury korporacyjnej.

Różnorodność pracy oraz jej międzynarodowy charakter oznacza, że pozyskujemy naszych pracowników różnych środowisk zawodowych i kulturowych. Mogą oni posiadać zarówno kwalifikacje z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, jak i doświadczenie w pracy na niższych szczeblach organizacyjnych. Oprócz podstawowej wiedzy z obszaru zarządzania biznesem, ważne jest również, aby nasi pracownicy z entuzjazmem patrzyli na swoją pracę, by byli nią zaciekawieni, a także by byli komunikatywni i potrafili zadawać pytania, nawet jeśli czasem są niewygodne. Z jednej strony, nasi pracownicy potrafią myśleć w kategoriach systemów, procesów i pojęć, natomiast z drugiej strony są też w stanie docenić praktyczne metody pracy.