Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Dział Personalny

Dział Personalny odpowiada za zatrudnianie nowych pracowników i managerów na całym świecie. Nasze główne zadanie to rekrutacja odpowiednich pracowników i zapewnienie ich długoterminowej lojalności wobec firmy. Poprzerz stałą promotion of the Geberit leadership culturezapewniamy firmie ciągły i przyszłościowy rozwój.

Postrzegamy się jako "sparing partnerzy" poziomu zarządzania i jesteśmy zaangażowani we wszystkie tematy powiązane z pracownikami. Ważne jest dla nas aktywne wspieranie zmian procesowych i ustanawianie ustandaryzowanych procesów. Obszary naszej pracy to rekrutacja, szkolenia i rozwój. Jesteśmy zobowiązani do uczciwej oceny wydajności poszczególnych pracowników i całych zespołów jak również do określania świadczeń i bonifikat oraz promocji kultury korporacyjnej. Jesteśmy obecni we wszystkich największych oddziałach Geberit na świecie w których pracuje około 60 osób w Działach Personalnych. Jako członek Zespołu Zarządzania, jesteśmy zaangażowani we wszystkie strukturalne i personalne decyzje.

Różnorodność naszej pracy i jej międzynarodowe powiązania oznaczają, iż musimy rekrutować pracowników wielu profesji i kultur. Mogą posiadać wiele odmiennych kwalifikacji i doświadczeń. Poza podstawowym doświadczeniem nasi pracownicy powinni entuzjastycznie nastawieni do pracy, posiadać zdolności interpersonalne, być dociekliwi i komunikatywni, oraz powinni potrafić zadawać niestandardowe pytania. Z jednej strony powinni myśleć systemowo, z drugiej zaś mieć szerokie spojrzenie na codzienne i przyziemne sprawy.