Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Logistyka

Dział Logistyki monitoruje, koordynuje oraz realizuje wszelkie procesy logistyczne związane z łańcuchem dostaw do klientów w Polsce.

Logistyka jest działem świadczącym usługi dla naszych odbiorców, jak również współpracującym z działem logistyki Grupy Geberit. Stanowi ona istotne wsparcie firmy m.in. poprzez utrzymywanie stałej, zdolności do realizacji niezakłóconych dostaw. Dział Logistyki monitoruje, koordynuje i realizuje procesy logistyczne w łańcuchu dostaw. Poza podstawowymi zadaniami, bierze udział w międzynarodowych projektach takich jak np. EDI- elektroniczny transfer istotnych danych między kontrahentami zarówno zewnętrzymi, jak i wewnętrzymi, czy też usprawnianie systemu rozliczeń serwisowych.

DziałLlogistyki tworzy czterech pracowników wspieranych m.in. przez kolegów z Niemiec, Szwajcarii, Słowenii. W tych lokalizacjach znajdują się główne placówki logistyczne oraz fabryki naszego koncernu. Zakresu podstawowych obowiązków obejmuje: logistykę zaopatrzenia, zarządzanie transportem oraz administrację sprzedaży.

Jakość, niezawodność i elastyczność to kluczowe elementy decydujące o poziomie satysfakcji naszych klientów, dlatego kwalifikacje naszego zespołu muszą być bardzo wysokie.