Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Badania i Rozwój

Głównym sukcesem firmy jest rozwój technologii oraz indywidualnego obszaru Know-How. Posiadamy silną gamę produktów, która jest stale unowocześniana tak, aby zoptymalizować nasze portfolio. Dokonujemy ciągłych zmian dostosowując je od potrzeb rynkowych.

Nasz dział zatrudnia około 100 pracowników w siedzibie głównej w Jonie w Szwajcarii - od wykfalifikowanych robotników do inżynierów - w obszarach designu i rozwoju, technologii sanitarnej, technologii budowlanej, procesów inżynieryjnych i technologii materiałów. Zawsze skupiamy się na potrzebach klientów, a nasze zespoły skutecznie dbają o wspólną pracę w zespole.

Kluczem naszego sukcesu są nasi pracownicy, dlatego właśnie kładziemy duży nacisk na indywidualny rozwój. Cenimy sobie również gotowość do podjęcia pracy za granicą. Bez względu na obejmowane stanowiska takie jak inżynierowie mechaniczni, materiałowi i procesowi, technolodzy budownictwa, eksperci od mechaniki płynów oraz chemicy i fizycy, nasi pracownicy są zawsze mocno zmotywowani i wykwalifikowani.