Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Dział Zakupów

Dział Zakupów jest w głównej mierze odpowiedzialny za zamówienia materiałów do produkcji dla wszystkich fabryk Geberit. Zakupy są największym kosztem ponoszonym przez firmę i obejmują 30% sprzedaży. Odgrywają one wyjątkowo ważną rolę w procesie nieprzerwanego wsparcia rozwoju firmy.

Nasze główne zadania to zdobywanie najlepszych dostawców, negocjacje cen i warunków dostaw oraz kontrakty.

W siedmiu krajach zatrudniamy 65 Specjalistów ds. Zakupów oraz 13 Kluczowych Nabywców. Kupują oni wszelkie surowce takie jak metale czy tworzywa sztuczne, które są następnie przetwarzane w naszych fabrykach. Nasi ludzie monitorują i poszukują również nowych dostawców. Pracujemy równolegle nad optymalizacją naszych procesów. Pośród naszych obecnych projektów znajdują się działania związane z zakupami jak również z procedurami logistycznymi, zapasami czy zarządzaniem umowami. Pracownicy posiadają przeszkolenie techniczne w obszarze mechaniki inżynieryjnej, produkcji narzędzi oraz biznesowe. Poza doskonałym rzeczoznawstwem i umiejętnościami społecznymi oczekujemy od nich zdolności negocjacyjnych i odporności na stres.