Strona używa plików cookies, aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego serwisu. Korzystając z naszej strony zgadzają się Państwo na ich użycie. Więcej informacji w sekcji poświęconej ochronie danych osobowych.

OK

Udział w kształtowaniu firmy, udział w jej zyskach

Każdy pracownik przyczynia się do naszego sukcesu. Dzięki systemowi wynagrodzeń powiązanemu z efektywnością pracy możemy dostrzec zarówno sukcesy poszczególnych osób jak i całej Firmy.

Jednak wynagrodzenie to nie wszystko co oferujemy:

Program Akcji Pracowniczych
Nasi pracownicy mają możliwość zakupu akcji firmy Geberit na preferencyjnych warunkach. Tym samym stają się współwłaścicielami firmy. Pracowniczy program zakupu akcji określa podstawowe zasady zakupu akcji.

Zakupy pracownicze
Każdy z pracowników Grupy Geberit ma prawo zakupu naszych produktów (marki Geberit, KOŁO i Keramag) po preferencyjnych cenach.

Opieka medyczna
Od pierwszego dnia pracy każdy pracownik jest objęty systemem profilaktycznej opieki medycznej Grupy Lux Med. Opieka obejmuje badania profilaktyczne niezbędne do wykonywania pracy, jednak już po okresie próbnym każdy ma możliwość wykupienia dla siebie i członków rodziny dodatkowej opieki medycznej na korzystnych warunkach.

Ubezpieczenia Grupowe
Każdy pracownik Grupy Geberit możesz skorzystać z Grupowego Ubezpieczenia na Życie PZU, dostępnym w kilku wariantach (ubezpieczenie to opłacoane jest przez pracownika). Natomiast po okresie próbnym jest możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Pramerica/MetLife opłacanego przez pracodawcę.

Przyjemności
Imprezy integracyjne – w stały kalendarz Grupy wpisane są dwa, wspólnie celebrowane wydarzenia: Wigilia oraz Festyn Rodzinny. Wigilia organizowana jest dla pracowników w każdej lokacji odrębnie. Natomiast Festyn odbywa się raz w roku w wybranej miejscowości, w której znajduje się jedna z fabryk Geberit. Na Festyn zapraszamy całe rodziny naszych pracowników.

Czas po pracy – poza pracą łączą nas też pasje. Wspólne zajęcia sportowe pozwalają nam nabrać dystansu do pracy, odpocząć od codziennych obowiązków i polepszyć swoje samopoczucie. Jeśli lubisz: biegać, jeździć na rowerze, grać w piłkę lub łowić ryby, to nasze drużyny Geberit czekają na Ciebie!